Schedule
Note: Games in Dark Blue Indicate Conference Contests; Bold Indicates Victor

Date Away Score Home Score      
Aug. 29 Anderson 2nd Manchester Hokum Karem out of 4 Final
  Bluffton 5th Bluffton Invitational out of 6 Final
  Defiance 3rd Manchester Hokum Karem out of 4 Final
  Manchester 1st Manchester Hokum Karem out of 4 Final
Aug. 30 Earlham 6th Franklin Invitational out of 7 Final
  Hanover 5th Washington-St. Louis Early Bird out of 10 Final
  Franklin 1st Franklin Invitational out of 7 Final
  Transylvania Franklin Invitational No Team Score Final
Sep. 5 Anderson 6th Taylor Invitational out of 9 Final
  Bluffton 13th Queen City Invitational out of 21 Final
  Mount St. Joseph 20th Queen City Invitational out of 21 Final
  Franklin 9th Queen City Invitational out of 21 Final
Sep. 6 Hanover 2nd Hanover Invitational out of 7 Final
  Manchester 3rd Hanover Invitational out of 7 Final
  Earlham 6th Hanover Invitational out of 7 Final
Sep. 13 Transylvania 5th Centre Invitational out of 6 Final
  Defiance 18th Calvin Invitational out of 25 Final
Sep. 19 Anderson 12th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
  Earlham 15th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
  Hanover 6th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
  Manchester 9th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
  Rose-Hulman 10th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
  Franklin 8th Indiana Little State out of 20 Final
West Lafayette, IN
Sep. 20 Bluffton Otterbein Invitational 10:45 AM
  Mount St. Joseph Cedarville Invitaitonal 9:30 AM
Sep. 27 Bluffton Wilmington Invitational 11:00 AM
  Defiance Wilmington Invitational 11:00 AM
  Hanover Wilmington Invitational 11:00 AM
  Manchester Wilmington Invitational 11:00 AM
  Mount St. Joseph Wilmington Invitational 11:00 AM
  Rose-Hulman Wilmington Invitational 11:00 AM
  Franklin Wilmington Invitational 11:00 AM
  Transylvania Wilmington Invitational 11:00 AM
Oct. 3 Bluffton All-Ohio Invitational 2:00 PM
Cedarville, OH
  Defiance All-Ohio Invitational 2:00 PM
Cedarville, OH
Oct. 4 Anderson Earlham Invitational 11:00 AM
  Earlham Earlham Invitational 11:00 AM
  Hanover Earlham Invitational 11:00 AM
  Manchester Earlham Invitational 11:00 AM
  Mount St. Joseph Earlham Invitational 11:00 AM
  Rose-Hulman Earlham Invitational 11:00 AM
  Franklin Greater Louisville Invitational
  Transylvania Earlham Invitational 11:00 AM
Oct. 17 Anderson Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Defiance Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Earlham Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Hanover Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Mount St. Joseph Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Rose-Hulman Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Franklin Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Transylvania Wilmington Fall Classic 4:30 PM
Oct. 18 Bluffton Oberlin Invitational 11:00 AM
  Manchester Oberlin Invitational 11:00 AM
Nov. 1 HCAC Championship 12:00 PM
Richmond, IN
Nov. 15 NCAA Division III Great Lakes Regional 11:00 AM
Kings Mill, OH
Nov. 22 NCAA Division III Championships 11:00 AM
Kings Mill, OH